„FlexiMed®“ pagamintas pagal unikalų ir modernų receptą iš 8 aktyvių ingredientų, kruopščiai parinktas palaikyti jūsų sąnarių kremzlės, kaulų ir raumenų būklę. Neseniai prieinamas Lietuvoje.

74,5% (apklausoje dalyvavusių) Europiečių patiria raumenų ir kaulų skausmus, o 1 iš 3 patiria raumenų ir kaulų skausmus ribojančius veiklą kasdieniame gyvenime.

Mūsų išskirtinis pasiūlymas:
 • 50% nuolaida visus metus!
 • NEMOKAMAS pristatymas metinių maisto papildų „FlexiMed“.
 • Pristatymas tiesiai prie Jūsų durų
 • Šiaurietiško ėjimo lazdos NEMOKAMAI!

„FlexiMed®“ pasižymi dideliu gliukozamino ir jūrinio kalcio, išgaunamo specialiu patentuotu būdu iš Norvegijos lašišų kaulų, kiekiu. Jūrinis kalcis unikalus tuo, kad yra identiškas natūraliai žmogaus organizme esančiam kalciui. Dėl to organizmas jį lengvai įsisavina.

Sąnario kremzlė saugo sąnarius ir sumažina trintį, leisdama jiems sklandžiai dirbti. Deja, senstant sąnario kremzlė silpnėja, tačiau ją galima atstatyti tinkamai maitinantis. Ypač naudingas vitaminu C praturtinto II tipo kolageno poveikis. Abu šie ingredientai įeina į „FlexiMed®“ formulę.

Be to, visiškai nemokamai gausite šiaurietiško ėjimo lazdas:
 • Pagaminta iš ypač lengvo ir patvaraus aliuminio lydinio
 • 3 pridėti antgaliai: asfaltui, sniegui, smėliui
 • ANTI-šoko sistema

Mūsų Klientų atsiliepimai

 • Jonas, Garliava “Jeigu kas nors manęs paklausia, kokią, kompaniją reikėtų rinktis nedvejodamas ir iš geros patirties sakau – Natural Pharamceuticals.”
 • Liuda Virginija, Mištautai “Sulaukusi skambučio, nedvejojau ir nusprendžiau pasinaudoti puikiomis užsakymo sąlygomis.”
 • Viktorija, Tirkiliškiai “Žmonėms norėčiau palinkėti daugiau optimizmo ir geranoriškumo. Taip pat nepamiršti, kad investicija į jūsų kūną visada atsiperka!”
 • Vladas, Kėdainiai “Mane surado Natural Pharmaceuticals kompanija – paskambino ir nuo tada pradėjome sėkmingai bendradarbiauti. Kuomet išgirdau, jog maisto papildai yra gaminami Norvegijoje, net nesudvejojau jų kokybe.”

Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu yra įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

„FlexiMed®“ yra oficialiai notifikuotas maisto papildas Lietuvoje. Notifikacijos Nr.: MP-473/19

1„Kaulų ir raumenų skausmas: dažnis, paplitimas ir poveikis senėjimo procesui“, Sveikata Europos Sąjungoje, Eurobarometro specialioji ataskaita.

2 „FlexiMed®“ – tai vitamino D šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Vitamino D paros norma yra 5 μg. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 100 % rekomenduojamos vitamino D paros dozės.

„FlexiMed®“ – tai kalcio šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Kalcio paros norma yra 800 mg. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 15 % rekomenduojamos kalcio paros dozės.

„FlexiMed®“ – tai magnio šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Magnio paros norma yra 375 mg. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 67% rekomenduojamos mangano paros dozės.

„FlexiMed®“ – tai mangano šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Mangano paros norma yra 2 mg. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 100 % rekomenduojamos mangano paros dozės.

3„FlexiMed®“ – tai vitamino C šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Vitamino C paros norma yra 80 mg. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 100 % rekomenduojamos vitamino C paros dozės.

„FlexiMed®“ maisto papildo rekomenduojama dozė vartoti per dieną: 3 tabletės per dieną.

FlexiMed®

Maisto papildas 

Rekomenduojamoje dienos dozėje yra: 3 tabletės %RMV*
Gliukozamino sulfatas 800 mg
jame gliukozamino 471 mg
Žuvų miltai iš Norvegiškos lašišos 600 mg
su kalciu 120 mg 15
Magnis 250 mg 67
Vitaminas C 80 mg 100
Imbiero milteliai 25 mg
Hidrolizuoto II tipo kolagenas 10 mg
Manganas 2 mg 100
Cinkas 1,5 mg 15
Vitaminas D 5 μg 100

*RMV – Referencinė maistinė vertė

Maisto papildo rekomenduojama dozė vartoti per dieną: 3 tabletės per dieną.

Pastaba: neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu yra subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys: gliukozaminosulfatas, žuvų miltai iš Norvegiškos lašišos, tirštikliai (celiuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos), magnio oksidas, inulinas, L-askorbo rūgštis, lipnumą reguliuojančios medžiagos (kalcio fosfatai, silicio dioksidas), tikrojo imbiero šakniastiebių milteliai (Zingiber officinale Rosc.), hidrolizuotas II tipo kolagenas, aromatai, mangano sulfatas, cholekalciferolis, cinko oksidas, hidroksipropilmetilceliuliozė, dažikliai (chlorofilų ir chlorofilinų vario kompleksai).

Grynasis kiekis: 486 g (540 tablečių po 900 mg)

Laikymas: Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo šviesos.

Gamybos partijos numeris ir sunaudojimo data: ant pakuotės.

Pagaminta Norvegijoje: Pharmatech A.S. įmonės

Platintojas: UAB „Natural Pharmaceuticals“

„FlexiMed®“ yra oficialiai notifikuotas maisto papildas Lietuvoje. Notifikacijos Nr.: MP-473/19.

Sveikatingumo teiginiai

EMST (Europos maisto saugos tarnybos) teiginiai apie sveikatingumą

Vitaminas C

 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių funkcijai, susidarymą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų funkcijai, susidarymą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai dantų funkcijai, susidarymą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių funkcijai, susidarymą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai dantenų funkcijai, susidarymą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją.
 • Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
 • Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
 • Vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
 • Vitaminas C padeda atstatyti redukuoto pavidalo vitaminą E.
 • Vitaminas C gerina geležies absorbciją.

„FlexiMed®“ – tai vitamino C šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Vitamino C paros norma yra 80 mg1. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 100 % rekomenduojamos vitamino C paros dozės.

Vitaminas D

 • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų būklę.
 • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje.
 • Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.
 • Vitaminas D padeda palaikyti normalią dantų būklę.
 • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.
 • Vitaminas D atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

„FlexiMed®“ – tai vitamino D šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Vitamino D paros norma yra 5 μg1. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 100 % rekomenduojamos vitamino D paros dozės.

Kalcis

 • Kalcis padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą
 • Kalcis padeda palaikyti normalų nervų impulso perdavimą.
 • Kalcis padeda palaikyti normalų virškinimo fermentų veikimą.
 • Kalcis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi ir specializacijos procesuose.

„FlexiMed®“ – tai kalcio šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Kalcio paros norma yra 800 mg1. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 15 % rekomenduojamos kalcio paros dozės.

Magnis

 • Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą.
 • Magnis padeda palaikyti normalią baltymų sintezę.

„FlexiMed®“ – tai magnio šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama magnio paros dozė yra 375 mg. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 67 % rekomenduojamos magnio paros dozės.

Manganas

 • Manganas padeda palaikyti normalų jungiamojo audinio formavimąsi.

„FlexiMed®“ – tai mangano šaltinis. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentą rekomenduojama Mangano paros norma yra 2 mg1. 3 „FlexiMed®“ tabletės per dieną sudaro 100 % rekomenduojamos mangano paros dozės.

Taip, aš užsisakau „FlexiMed®“ maisto papildo metams su 50% nuolaida, mokant 12 patogių įmokų po 17,95 EUR už kiekvieną, vietoje 35,90 EUR (iš viso 215,40 EUR, vietoje 430,80 EUR). Aš nemoku už pristatymą. Aš dabar nesiunčiu pinigų. Šiandienos „FlexiMed®“ 30-ies dienų tiekimo pakuotę pasilieku nemokamai. Be to, papildomai gausiu šiaurietiško ėjimo lazdas visiškai NEMOKAMAI.

Tada, kas 12 mėnesių aš gausiu kitą vienerių metų „FlexiMed®“ pakuotę kartu su patrauklia dovana. Mokėjimo sąlygos bus tokios pačios kaip ir už pirmą siuntą. Aš nemoku už pristatymą. Aš dabar nesiunčiu pinigų – mokėsiu pagal man atsiųstas mokėjimo formas. UAB „Natural Pharmaceuticals“ garantuoja, kad mano kaina išliks tokia pati kaip ir pirmaisiais metais.

Užsakymai gali būti priimami tik iš suaugusiųjų. Užsakyme yra tik aprašytas produktas. Užsakytas produktas jums bus pristatytas per kurjerį, ne vėliau kaip per 30 dienų nuo užsakymo užregistravimo. Užsakytoms prekėms yra taikoma teisės aktuose numatyta kokybės garantija. Mokėjimai turėtų būti atliekami pagal mokėjimo kvitą su nurodyta mokėjimo data.

Per 14 dienų nuo siuntos gavimo turite teisę nenurodydami priežasties nutraukti sutartį.  Pakanka raštu, telefonu, elektroniniu paštu arba asmeniškai pranešti apie UAB „Natural Pharmaceuticals“ sutarties nutraukimą prieš pasibaigiant jos galiojimo terminui. Kartu su pakuote bus pateikta pavyzdinė sutarties nutraukimo forma – galite ja naudotis, tačiau ji nėra privaloma.

Jūs taip pat turite teisę nenurodydami priežasties bet kada sutarties galiojimo metu atšaukti kitą savo siuntą. Viskas, ką turite padaryti, tai bet kokiu būdu informuoti UAB „Natural Pharmaceuticals“ apie savo sprendimą: telefonu, elektroniniu paštu ar laišku.

Be to, nenurodydami priežasties, dėl kurios nutraukiate sutartį, taip pat galite grąžinti vieneriems metams užsakytus „FlexiMed®“ maisto papildus, kuriuos gavote vėlesniais metais. Prašome per 14 dienų nuo siuntos atsiėmimo pranešti UAB „Natural Pharmaceuticals“ (raštu, telefonu, elektroniniu paštu ar asmeniškai) apie savo norą nutraukti sutartį ir per artimiausias 14 dienų grąžinti gautą metinį „FlexiMed®“ maisto papildų užsakymą ir dovaną. Prekės ir dovana turi būti grąžinta originalioje pakuotėje su visais Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių, šia teise galite pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu „FlexiMed®“ pakuotė nebuvo praplėšta ar pažeista.

Dovanų rinkinys traktuojamas kaip visuma, o grąžinimo atveju visos gautos prekės turėtų būti grąžintos. Visas bendrąsias pardavimo sutarties sąlygas galite rasti tinklalapyje www.omegamarine.lt, skiltyje „Terminai ir sąlygos“ bei įmonės skyriuose.

Jei turite nusiskundimų, susisiekite su mumis telefonu, el.paštu arba laišku. Skundų nagrinėjimo tvarką galite rasti Terminuose ir sąlygose tinklalapyje www.omegamarine.lt nuostatų skiltyje.

UAB „Natural Pharmaceuticals“ (duomenų valdytojas), V. Krėvės pr. 57B, LT-50358, Kaunas, tvarko jūsų asmens duomenis:

(i) tam, kad įvykdytų sutartį – jos galiojimo laikotarpiu arba ilgiau pagal taikomus teisės aktus (tokio tvarkymo pagrindas – būtina sutarties vykdymui) ir

(ii) savo prekių ir paslaugų tiesioginės rinkodaros tikslais (remiantis teisėtu interesu ir jūsų sutikimu (tais atvejais, kai tiesioginė rinkodara teikiama telefonu ar el. paštu)), iki kol jūs paprieštarausite ir/arba atšauksite savo sutikimą.

Asmens duomenų pateikimas yra savanoriškas, bet būtinas (išskyrus el. pašto adresą, telefono numerį ir gimimo datą) užsakymo priėmimui ir įvykdymui. Tai taip pat sudaro sąlygas jums gauti informaciją apie naujus pasiūlymus.

Duomenimis nebus dalinamasi su trečiosioms šalims be jūsų sutikimo. Jūs galite bet kada paprašyti susipažinti, ištaisyti, ištrinti, apriboti tvarkymą ar perkelti duomenis.

Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Jūs turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai. Dėl daugiau informacijos apsilankykite www.omegamarine.lt skiltyje „Privatumo Politika“. Susisiekite su Duomenų apsaugos pareigūnu: dpo@omegamarine.lt.

Pateikdamas užsakymą pareiškiu, kad susipažinau su Reglamentu ir sutinku su jo nuostatomis.